|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Без внутрішніх батарей | Так |
|---|---|
| Батарея. Час роботи від батарей | 88/37 хв |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність, Вт | 5000.00 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність, Вт | 5000 |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Вхід. Вхідна напруга | 176-300 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | аварійне відключення живлення, ECO режим, мікропроцесорне керування |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS-232, опціональний SNMP-адаптер |
| Додатково. ПЗ | Windows, Linux, UNIX, MAC |
| Колір | Чорний |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Фізичні. Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Вага, кг | 15.00 |
| Фізичні. Висота ( unit ) | 3 U |
| Фізичні. Дисплей | Так |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 133 x 438 x 420 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення FSP CLIPPERS LB 5KL, 5000VA/5000W, RT3U, LCD, USB, RS232, Terminal in&out (PPF50A0400)
Немає в наявності
Код товару: 13062
87 491 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ідеально підходить для середніх навантажень, що вимагають захисту електроживлення. ДБЖ Clippers LB розроблено як модель з тривалим терміном служби, що забезпечує гнучкість підключення до зовнішніх акумуляторних батарей різної ємності.