|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 122х195х360 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Вага | 11.7 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Час переходу на батарею, мс | <6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 5 хв |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Full Energy (BBGP-220/15Lite)
Немає в наявності
Код товару: 615629
4 032 грн
4 200 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення Full Energy BBGP-220/15Lite, offline (резервне), потужністю 1500VA/900W з 2 вбудованими акумуляторами 9Ah AGM, з LED-підсвічуванням. Форма вихідної напруги: апроксимована ступінчаста синусоїда. Де застосовується ДБЖ BBGP-220/15Lite призначене для захисту від основних неполадок з електроживленням: перевантаження, понижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі та застосовується в якості джерела безперебійного живлення для обладнання: ПК / факс / модем Невеликі сервери / локальна мережа Торгівельне обладнання (лічильник банкнот) Обладнання контролю доступу і відвідуваності Невеликі термінали Обладнання SOHO (для малого бізнесу) Функціональні особливості Широкий діапазон вхідної напруги Автоматичне регулювання підвищення і пониження змінного струму, стабілізація вихідної напруги Функція автоматичного перезапуску ДБЖ і відновлення живлення Форма вихідної напруги – апроксимована ступінчаста синусоїда Автоматична зарядка у вимкненому стані Функція холодного старту Мікропроцесорне керування для забезпечення надійної роботи Звукове і LED-сповіщення стану ДБЖ і акумулятора Сумісність з генераторами Простий, компактний, універсальний дизайн пристрою
![Джерело безперебійного живлення Full Energy (BBGP-220/15Lite) [615629] Джерело безперебійного живлення Full Energy (BBGP-220/15Lite) [615629]](/content/images/8/390x390l80mc0/14419178748553.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Full Energy (BBGP-220/15Lite) [615629] Джерело безперебійного живлення Full Energy (BBGP-220/15Lite) [615629]](/content/images/8/390x390l80mc0/81770266812796.jpg)