|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−26%
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 4 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140-290 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 412х210х145 мм |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Вага | 18.5 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Hikvision (DS-UPS3000)
Немає в наявності
Код товару: 615542
9 053 грн
12 286 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Управління електропостачанням є однією з найважливіших інвестицій для будь-якої організації. Неможливо запустити обладнання залежно від місцевого джерела живлення, оскільки в більшості випадків його недостатньо, або вимкнення електроенергії може статися раптово, або коливання напруги може пошкодити ваші системи. Таким чином, організації інвестують у системи безперебійного живлення (ДБЖ), щоб уникнути збоїв у подачі електроенергії. Вибір з багатьох систем ДБЖ, який найкраще відповідає вашим вимогам, може виявитися непростим завданням. Hikvision UPS надасть найкраще рішення для цієї проблеми.