|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140-275 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 150х268х222 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 350 Вт |
| Потужність повна | 500 VA |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPA-W-PSW-500VA (350Вт)2A/5A/10A, Lin.int., AVR, 1 x евро, LCD, металл, з правильною синусоїдою 12V, настінний (LP7145)
Немає в наявності
Код товару: 610721
5 366 грн
5 590 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LPA - W - PSW-500VA (350Вт) 2A/5A/10A — ИБП/UPS з правильною синусоїда є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв та електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі. Застосування: - ДБЖ для котла - ДБЖ для аварійного освітлення - ДБЖ для систем відео спостереження Модель ИБП/UPS LPA - W - PSW-500VA (350Вт) 2A/5A/10A 12В відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою LPA - W - PSW-500VA (350Вт) 2A/5A/10A 12В має показники потужності 350 Вт, вхідна напруга 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо). Захисний функціонал ИБП/UPS з чистою синусоїдою LPA - W - PSW-500VA (350Вт) 2A/5A/10A 12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруження в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високої/низької напруги. Вибір UPS LPA - W - PSW-500VA (350Вт) 2A/5A/10A 12В з чистою синусоїда, є оптимальним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашої електроніки, комп’ютерної/побутової техніки, системи відео спостереження і збільшення терміну її служби.