|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-280 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 256х119х290 мм |
| Вага | 12.2 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1050 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 мс |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406)
Немає в наявності
Код товару: 610718
7 839 грн
8 500 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050W) 12V з мікропроцесорним управлінням, обладнаний автоматичним регулюванням струму заряду акумуляторної батареї 12V. Час перемикання ДБЖ LPM-PSW-1500VA (1050W) 12V в режим резервного живлення (від акумуляторної батареї зовнішнього типу) - 4-6 мс мс. Максимальний струм заряду батареї - 25 А. Акумулятор не входить в комплектацію пристрою. ДБЖ обладнаний LCD дисплеєм. застосування: - ДБЖ для котла - ДБЖ для аварійного освітлення LPM-PSW-1500VA (1050W) 12V стабілізує вхідну напругу мережі електричного струму (145-280 V) до стандартного показника (220 V ± 10%), необхідного для живлення електроприладів. Форма вихідної напруги - правильна (чиста) синусоїда. Пристрій розрахований на підключення двох споживачів живлення загальною потужністю до 1500/1050 W. Тип підключення навантаження - євророзетка. Тип підключення до мережі електричного струму - євровилках. Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050W) 12V ефективно захищає електричні прилади: від короткого замикання, перевантажень і перенапруг.
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718]](/content/images/1/390x390l80mc0/65279749206687.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718]](/content/images/1/390x390l80mc0/64291085523412.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718]](/content/images/1/390x390l80mc0/38195157237858.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718]](/content/images/1/390x390l80mc0/19001896140901.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718]](/content/images/1/390x390l80mc0/44461560422319.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500VA (1050 Вт), Lin.int., AVR, 2 x евро, метал (LP3406) [610718]](/content/images/1/390x390l80mc0/12450931372927.jpg)