|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до ПК | USB |
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Батарея. Час роботи від батарей | 10-15 |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вихід. К-ть вихідних роз'ємів живлення | 3 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 145-290 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Захист | від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей |
| Колір | Чорний |
| Об'єм брутто | 0.02211 |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Фізичні. Вага, кг | 11.00 |
| Розмір | 120х350х190 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Вага | 11.5 кг |
| Вбудована батарея | 2 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 |
| Потужність активна | 1085 Вт |
| Потужність повна | 1550 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +40 |
| Ємність вбудованої АКБ, Ah | 9 |
| Висота, мм | 190 |
| Довжина, мм | 330 |
| Кількість вбудованих АКБ, шт | 2 |
| Потужність, VA/W | 1550/1085 |
| Тип під'єднання до мережі | євровилка |
| Тип під'єднання навантаження до ДБЖ | євророзетка |
| Тип індикації | LCD |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Форма вихідної напруги від АКБ | апроксимована синусоїда |
| Форма вихідної напруги від мережі | правильна синусоїда |
| Функція стабілізації напруги AVR | Так |
| Час перемикання на батарею | 4-6 |
| Ширина, мм | 120 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990)
Немає в наявності
Код товару: 610730
6 275 грн
6 536 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Представлений в нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LPM-UL1550VA відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Безперебійний ДБЖ / UPS LPM-UL1550VA (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 1085 Вт і вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LPM-UL1550VA має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 3 евророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі. Якщо вам необхідно організувати в вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно інтерактивний ДБЖ LPM-UL1550VA - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення. У тому випадку якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором необхідної моделі ДБЖ / UPS, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний ДБЖ відповідно до ваших потреб.
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730]](/content/images/13/390x390l80mc0/48823865568315.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730]](/content/images/13/390x390l80mc0/16650374179224.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730]](/content/images/13/390x390l80mc0/77306265542631.jpg)
![Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730] Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA (LP4990) [610730]](/content/images/13/390x390l80mc0/58219911723061.jpg)