|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−23%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 140-275 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 145х220х340 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 560 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| Призначення | для котла |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт)5A/15A, з правильною синусоїдою 12V (LP4150)
Немає в наявності
Код товару: 610723
4 909 грн
6 356 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LPY - B - PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15А12В — ИБП/UPS з правильною синусоїда є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв та електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі. Застосування: - ДБЖ для котла - ДБЖ для аварійного освітлення Модель UPS LPY - B - PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15А12В відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою LPY - B - PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15А12В має показники потужності 560 Вт, вхідна напруга 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо). Захисний функціонал UPS з чистою синусоїдою LPY - B - PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15А12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруження в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високої/низької напруги. Вибір UPS LPY - B - PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15А12В з чистою синусоїда, є оптимальним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашої електроніки, комп’ютерної/побутової техніки і збільшення терміну її служби.