|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 87х165х276 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Вбудована батарея | 1 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 3 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 800 (UPLI-LI080KU-CG01B) (Keen 800 USB)
Немає в наявності
Код товару: 613097
2 748 грн
2 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням. Keen USB має 2 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і Арн для постійного рівня напруги. Серія Keen USB - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв’язку USB, який дозволяє підключати і передавати дані від порту USB на комп’ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11 / RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефон лінійний або мережевий кабель.