|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 170-280 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 240х158х91.5 мм |
| Ємність батарей | 5 Агод |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (PWUP-LI065RE-CG01B) Lin.int., AVR, 3 x евро, пластик (Renton 650)
Немає в наявності
Код товару: 610779
2 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Наш новий ДБЖ Renton 650 добре інтегрований в вашу технічно підковану повсякденне життя, забезпечуючи захист і резервне копіювання для найбільш часто використовуваних електронних пристроїв. Renton 650 має 3 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, функцію автоматичного перезапуску, AVR для постійного рівня напруги і симульовану синусоїдну хвилю. Крім того, світлодіодний індикатор на кнопці живлення буде повідомляти про будь-які зміни статусу Renton. Renton 650 дуже надійний в вашому домі і ідеально підходить для безпечного живлення електроніки, коли електричний струм не ідеальний або переривається через невдалі події (наприклад, грози або відключення електроенергії).