|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 282х145х220 мм |
| Вага | 9.8 кг |
| Вбудована батарея | 2 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Призначення | для котла |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 9 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (PWUP-OL100AP-AZ01B) (Aten Pro 1000)
Немає в наявності
Код товару: 610758
12 479 грн
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ми розробили серію Aten PRO, щоб запропонувати рішення для обладнання, яке дуже чутливо до коливань потужності і завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важлива ваша робота, ми пропонуємо один продукт з подвійним перетворенням для серверів або мереж передачі даних і голосу. Aten PRO 1000 підтримує безперервну роботу при відключенні електроенергії, коливаннях і скачках напруги з нульовим часом перемикання. Це той продукт, який вселяє в вас довіру і впевненість у потрібний час. Якість електропостачання має вирішальне значення для такого обладнання і не тільки. На нього завжди повинно подаватися напруга, постійно відповідне номінальним параметрам.