|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 6 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 208-240 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 160-300 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 630х438х88 мм |
| Вага | 23.3 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість розеток | 8 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 2000 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 13 хв |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP120HBAAZ01B) (Balder 2000)
Немає в наявності
Код товару: 610765
28 588 грн
31 749 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Наш новий ДБЖ, що доповнює лінійку професійних ДБЖ, допоможе вашому бізнесу розвиватися у важкі моменти. Коли справа доходить до електроенергії, напруга важлива для безперебійної роботи вашого бізнесу. Блискавки, збої в подачі електроенергії, відключення та відключення електроенергії можуть призвести до ненавмисних відключень та втрати даних. Стрибки та погане кондиціювання живлення також можуть викликати вихід з ладу чутливих електронних компонентів. З усіх цих причин ми створили серію Balder для захисту від несподіваних подій. Критично важливе ІТ-обладнання та будь-яка інша комерційна чи промислова електроніка потребують високого рівня електричного захисту, щоб запобігти пошкодженню від стрибків напруги або відключення електроенергії. Кожна дія, пов'язана з цим обладнанням, може бути порушена і весь робочий процес може бути зупинений на необмежений період часу. Серія Balder ідеально підходить для центрів обробки даних, серверів, технічних систем, ІТ-систем, телекомунікацій, банківського чи медичного обладнання, лабораторного обладнання та будь-яких інших комерційних та промислових програм. ДБЖ Balder є центральним компонентом, добре інтегрованим у добре продуману архітектуру захисту в бізнес-середовищі.