|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 3 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 208-240 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 208-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 438х88х430 мм |
| Ємність батарей | 3х7 Агод |
| Вага | 13.7 кг |
| Вбудована батарея | 3 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість розеток | 8 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K)
Немає в наявності
Код товару: 610761
16 693 грн
17 389 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Доступний за ціною онлайн-ДБЖ з подвійним перетворенням для комерційного сегмента, монтуємий в стійку основний продукт з додатковим зовнішнім акумуляторним шафою. Для забезпечення сумісності з мережевим інтелектом, який стає все більш поширеним в комерційних середовищах, ДБЖ може поставлятися з картою SNMP, що дозволяє здійснювати моніторинг ДБЖ та велику обробку аварійних сигналів в різних потенційно небезпечних сценаріях. Цей ДБЖ пропонує можливість вибрати, яке підключене устаткування є критично важливим, а яке - ні. У разі відключення електроенергії другорядне обладнання буде відключено першим. Ми рекомендуємо цей ДБЖ для малих і середніх центрів обробки даних, серверів, телекомунікаційного, офісного, банківського і комерційного обладнання.
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761]](/content/images/42/390x390l80mc0/30122260977362.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761]](/content/images/42/390x390l80mc0/96867291332068.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761]](/content/images/42/390x390l80mc0/68655480382316.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761]](/content/images/42/390x390l80mc0/36215384659643.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP910HASCG01B) (Aster 1K) [610761]](/content/images/42/390x390l80mc0/85362960253546.jpg)