|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 6 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 208-240 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 208-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 438х88х430 мм |
| Ємність батарей | 6х7 Агод |
| Вага | 23.1 кг |
| Вбудована батарея | 6 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість розеток | 8 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 12 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMCOP920HASCG01B) (Aster 2K)
Немає в наявності
Код товару: 610762
22 402 грн
25 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
СЕРІЯ ASTER ВІЧНИЙ ЗАХИСНИК В епоху екологічного енергоспоживання та енергоефективності ІТ-фахівці прагнуть мінімізувати втрати, забезпечуючи кращу відповідність між інфраструктурою та вимогами навантаження. Наша нова лінійка ДБЖ серії Aster допомагає зменшити складність системи, забезпечуючи при цьому максимальний захист електроживлення. Для цього вона включає за доступною ціною безліч передових технічних параметрів, а також пропонує додаткову зовнішню батарейну шафу. Пристрої потужністю 1 - 3 кВА є однофазними з коефіцієнтом потужності 0,9, високим ККД до 97% і призначені для верхніх комерційних енергетичних додатків. Батарейна шафа розроблена для живлення серії Aster із додатковим короткочасним резервним живленням. Технологія подвійного перетворення On-line Нова серія Aster ідеально підходить для комерційних додатків, від мережевих та серверних кімнат до філій та безпечного енергоспоживання, та побудована за топологією on-line з подвійним перетворенням. Така конструкція з високим ступенем готовності, при якій інвертор постійно забезпечує регульовану вихідну потужність, означає, що ДБЖ можна використовувати для захисту обладнання, несприйнятливого до найменших перебоїв напруги або коливань частоти. Висока ефективність до 97% ДБЖ серії Aster можуть також працювати у високоефективному екорежимі. Операції подвійного перетворення обходяться, що дозволяє досягти ККД ДБЖ до 97%. Це не тільки знижує енергоспоживання та витрати, але й потребу в охолодженні, оскільки пристрої виділяють менше тепла, що є вкрай важливим для продовження терміну служби ключових компонентів, таких як батареї.