|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 176-280 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 390х146х205 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Вбудована батарея | 2 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 3 хв 44 сек |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000)
Немає в наявності
Код товару: 610754
7 034 грн
8 069 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ми знаємо, що наші клієнти не хочуть ризикувати своїми системами електроживлення. Саме тому наш підхід спрямований на пропозицію захисних продуктів, що ідеально підходять для комерційного середовища. Наша система безперебійного живлення (ДБЖ) серії Cadu була спеціально розроблена та сконструйована для широкого спектру комерційних застосувань. Точний вихід Серія Cadu пропонує надійні технічні характеристики для обладнання малої та середньої потужності. Cadu пропонує 230 В +/-10% (припустимий допуск 3%), вихідний сигнал на 33% точніше, ніж у наших прямих конкурентів, що гарантує надійне електропостачання ІТ-обладнання у будь-який час. HID USB - дружнє керування Для управління ДБЖ користувачі можуть скористатися функцією HID USB, яка є на всіх пристроях nJoy Cadu. HID USB - це найновіша технологія, яка дозволить вам без додаткового програмного забезпечення контролювати прості та ефективні найважливіші параметри ДБЖ. Тепер у вас є можливість використовувати функції керування живленням у Windows через протокол Human Interface Device. Ультрашвидка зарядка Серія Cadu має вбудований ультрашвидкий зарядний пристрій, який здатний зарядити батареї в нормальних умовах за 3 години. Це на 25% швидше, ніж будь-який інший продукт із аналогічної серії, доступний на ринку в даний час.
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754]](/content/images/35/390x390l80mc0/73269591796765.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754]](/content/images/35/390x390l80mc0/99592917783492.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754]](/content/images/35/390x390l80mc0/77073321712708.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS620HCAAZ01B) (Cadu 2000) [610754]](/content/images/35/390x390l80mc0/95853285456829.jpg)