|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 287х100х142 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Вбудована батарея | 1 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCMTLS665TCAAZ01B) (Cadu 650)
Немає в наявності
Код товару: 610750
3 388 грн
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ДБЖ початкового рівня для комерційного сегмента з розширеною гарантією на пристрій і внутрішні батареї, а також з додатковими функціями, цінними для ділового середовища. Ми рекомендуємо цей ДБЖ для потужних мережевих модемів, SOHO, офісного, банківського і комерційного обладнання. Цей ДБЖ оснащений USB-портом HID для зручного управління живленням і надшвидким зарядним пристроєм, який заряджає батареї на 25% швидше, ніж будь-який інший подібний пристрій, доступне на ринку прямо зараз, що означає, що він буде повністю заряджений за 3 години.