|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 170-280 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 345х200х100 мм |
| Вага | 5.05 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 5 хв 30 сек |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600)
Немає в наявності
Код товару: 610769
2 578 грн
2 689 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія Token - це лінійно-інтерактивний ДБЖ невеликого розміру у вигляді цегли, створений для житлових приміщень з декількома розетками (8), щоб уникнути використання подовжувачів. Може використовуватися для кластера домашньої електроніки, такого як телевізор, ігрова консоль, ПК, маршрутизатор та інше. USB-порт управління Простий моніторинг та ефективне управління найважливішими параметрами ДБЖ без додаткового програмного забезпечення. ДБЖ відображається в ОС Windows у вигляді піктограми батареї, при цьому всі опції керування живленням ОС Windows доступні для налаштування. Ми рекомендуємо цей ДБЖ для офісів, домашніх офісів, ланцюгів безпеки невеликих будинків, домашнього електронного обладнання.
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769]](/content/images/50/370x370l80mc0/95804570871162.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769]](/content/images/50/464x390l80mc0/81443132104590.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769]](/content/images/50/490x390l80mc0/66331970927236.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769]](/content/images/50/282x390l80mc0/56737918440716.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPCSBLS660TTOAZ01B) (Token 600) [610769]](/content/images/50/430x390l80mc0/61019744699688.jpg)