|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 162-290 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 87х165х276 мм |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Вага | 4.4 кг |
| Вбудована батарея | 1 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 3 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPLI-LI080KE-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, пластик (Keen 800)
Немає в наявності
Код товару: 613096
2 573 грн
2 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ДБЖ серії Keen мають "здатність керувати" і забезпечують необхідне резервне живлення для всіх побутових пристроїв. Це найважливіше рішення ДБЖ призначене для захисту ваших споживачів та домашніх офісів від перепадів, стрибків та інших аномалій електроживлення, які таяться в електромережі. Як справжнє бюджетне рішення для резервного живлення, серія ДБЖ Keen розроблена з урахуванням універсальності, оснащена розетками Schuko для захисту широкого спектру обладнання. Keen 800 може захистити обладнання ПК та інші електронні пристрої від маршрутизаторів/модемів, телевізорів або цінних аудіосистем до зовнішніх пристроїв зберігання даних, принтерів (не лазерних), сканерів або простих систем безпеки. Автоматичний регулятор напруги усуває проблеми, що виникають при зниженій або підвищеній напрузі. Він також захищає від стрибків і перенапруг, яким піддається понад 80% електронного обладнання. Для забезпечення повної функціональності після перепадів напруги Keen має функцію Auto-Restart, яка автоматично перезапускає підключені пристрої.