|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−20%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 6 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 208-240 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 416х196х342 мм |
| Вага | 21.3 кг |
| Вбудована батарея | 6 |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 2400 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | <4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000)
Немає в наявності
Код товару: 610757
17 682 грн
21 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Це серія по співвідношенню ціна / якість з онлайнової топологією, з усіма найважливішими функціями в комерційному середовищі. Він пропонує краще співвідношення ціни і можливостей з нашого асортименту он-лайн ДБЖ. Цей ДБЖ рекомендується для офісних ПК, офісного освітлення, банківських додатків, комерційних приміщень, медичного обладнання. Це відмінний вибір для захисту офісу, що пропонує всі функції, які можуть вам знадобитися в цьому випадку. Echo Pro виробляє менше 40 дБ шуму, що можна порівняти з навколишнім шумом в міських умовах.
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000) [610757] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000) [610757]](/content/images/38/370x370l80mc0/54007100475634.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000) [610757] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000) [610757]](/content/images/38/370x370l80mc0/40574081534946.jpg)
![Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000) [610757] Джерело безперебійного живлення NJOY (UPOL-OL300EP-CG01B) (Echo Pro 3000) [610757]](/content/images/38/370x370l80mc0/96859576541776.jpg)