|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Bстановлено батарей | 6 |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 220-240 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 428х84х635 мм |
| Ємність батарей | 6х9 Агод |
| Вага | 29 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 3000 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Час переходу на батарею, мс | 0 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC)
Немає в наявності
Код товару: 612964
35 554 грн
36 918 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нова серія Macan MRT є сучасні онлайн ДБЖ з коефіцієнтом вихідної потужності 0,99+ (надзвичайно ефективний) для повного захисту ваших систем. Моделі забезпечують кращу продуктивність при мінімальних втратах потужності. ДБЖ виконані в універсальному корпусі з можливістю установки в серверну стійку або на підлогу за допомогою підніжок в комплекті. ЖК-дисплей адаптується під спосіб установки для кращого зчитування інформації. Призначені для захисту серверів, телекомунікаційних комплексів, робочих станцій. Вихідну потужність можна задавати настройками від 208 В до 240 В. Для збільшення часу автономної роботи, можна підключити додаткові батарейні блоки.
![Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964] Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964]](/content/images/37/750x390l80mc0/27913918921657.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964] Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964]](/content/images/37/585x390l80mc0/72603518014002.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964] Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964]](/content/images/37/800x226l80mc0/22096763738157.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964] Джерело безперебійного живлення Powercom (00230051) (MRT-3000 IEC) [612964]](/content/images/37/275x390l80mc0/48863178041859.jpg)