|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220-240 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 147х164х360 мм |
| Ємність батарей | 2х7.2 Агод |
| Вага | 10.1 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD)
Немає в наявності
Код товару: 610719
6 662 грн
6 945 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель призначена для захисту персональних комп’ютерів спільно з монітором, мережевих комутаторів, модемів та іншого обчислювального і телекомунікаційного устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR з LCD забезпечать надійний захист вашої техніки, при цьому знаходяться в доступному ціновому сегменті разом з іншими моделями серії, а нові функції зроблять процес використання приладу більш зручним. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумулятора при коливанні напруги електромережі. Комунікаційний порт USB для зв’язку з комп’ютером дозволить своєчасно завершити роботу системи зі збереженням даних. ДБЖ має стильний дизайн, яскравий РК-дисплей, що відображає режими роботи ДБЖ, заряд акумулятора та вихідну напругу, і знімний шнур, що дозволяє безпечно переміщати пристрій.
![Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719] Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719]](/content/images/2/347x390l80mc0/72672645014633.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719] Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719]](/content/images/2/343x390l80mc0/57755424745894.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719] Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719]](/content/images/2/507x390l80mc0/86896627119952.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719] Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719]](/content/images/2/505x390l80mc0/91018456059871.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719] Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP, 4xSchuko, LCD (00210225) (RPT-1500AP LCD) [610719]](/content/images/2/390x390l80mc0/74955914417286.jpg)