|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220-240 В ± 10% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 162-295 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 205x95x285 мм |
| Тип виконання | настінний |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Вага | 4.5 кг |
| Вбудована батарея | 1 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-8 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 8 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED)
Немає в наявності
Код товару: 610823
2 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: - LED-дисплей або LCD-дисплей на вибір - Мікропроцесорне цифрове керування - Boost and buck AVR для стабілізації напруги - Частота автоматичного визначення - Широкий діапазон вхідної напруги - Самоперевірка при включенні - Холодний старт - Автоматичний перезапуск при відновленні живлення від мережі - Автоматичне відстеження фази мережі, щоб гарантувати, що вихідна напруга інвертора має ту саму фазу, що й напруга мережі, зменшуючи час передачі та пікові стрибки - Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу зарядки - Захист від короткого замикання, перезаряду / перерозряду батареї, перевантаження, захисту від перенапруги - Автоматична зарядка в режимі OFF - Додаткове відключення без навантаження - Додаткові порти USB і RJ45 - Автоматичне захисне вимкнення: системна сигналізація та автоматичне ввімкнення/вимкнення живлення за допомогою USB-інтерфейсу, підключеного до ПК https://source.dclink.com.ua/images/news/Prologix/UA_MANUALS/UPS/EA200PLUS_Manual.pdf
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/390x390l80mc0/40792890032500.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/390x390l80mc0/95421728498238.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/390x390l80mc0/59515051305378.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/390x390l80mc0/11760552633943.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/870x386l80mc0/31668751858631.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/542x390l80mc0/56073872472491.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/505x390l80mc0/81459909562296.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/511x390l80mc0/32208161620521.jpg)
![Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823] Джерело безперебійного живлення Prologix 650 (PLP650VA8LED) [610823]](/content/images/48/494x390l80mc0/20654468632189.jpg)