|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 190-255 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-290 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 ELF-L 900W (E-RTM1500L/07859)
Немає в наявності
Код товару: 611288
4 411 грн
4 456 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи компьютерної техніки та переферійного обладнання у офісних та житлових приміщеннях.
![Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 ELF-L 900W (E-RTM1500L/07859) [611288] Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 ELF-L 900W (E-RTM1500L/07859) [611288]](/content/images/48/455x390l80mc0/59119615136202.jpg)