|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 2 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 190-255 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 145-290 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 120х350х190 мм |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Вага | 10 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення Ritar RTM1000 Proxima-D LCD 1000W (RTM1000D/05861)
Немає в наявності
Код товару: 610795
4 061 грн
4 450 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи компьютерної техніки та переферійного обладнання у офісних та житлових приміщеннях.