|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−29%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 5/9/12 В |
| Вхід. Вхідна напруга | 86-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 160х105х33 мм |
| Ємність батарей | 12 Агод |
| Вага | 0.39 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | 400 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення TTN DC-1018 18W (1283126593925)
Немає в наявності
Код товару: 610836
1 927 грн
2 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DC-1018 — це компактне і потужне джерело безперебійного живлення, розроблене спеціально для роутерів. Завдяки акумулятору з ємністю 12000mAh та потужності 18W цей пристрій забезпечує надійне живлення вашого роутера, гарантуючи безперервний доступ до Інтернету навіть під час відключення електроенергії. Забудьте про перебої з’єднання і насолоджуйтесь стабільною роботою мережі.