|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 5-24 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 85-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 160х105х33 мм |
| Вага | 0.42 кг |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Потужність повна | 400 VA |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення VIA Energy (Mini UPS 3.0)
Немає в наявності
Код товару: 610835
1 217 грн
1 268 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення (UPS) VIA ENERGY MINI UPS – це компактне та ефективне рішення для забезпечення безперервного живлення вашого роутера. Цей пристрій призначений для запобігання втрати з’єднання з Інтернетом у разі перебоїв в електропостачанні, забезпечуючи стабільну роботу вашої мережі у будь-який час. Компактний дизайн: VIA ENERGY MINI UPS має малі розміри, що робить його ідеальним для використання в домашніх та офісних умовах, де обмежений простір. Висока ефективність: Забезпечує стабільне живлення роутера завдяки вбудованому акумулятору великої ємності. Автоматичне відновлення після відновлення електроживлення: Після відновлення електроживлення UPS автоматично переходить на нормальний режим роботи. Захист від перенапруг та перевантажень: Захищає підключені пристрої від можливих пошкоджень, спричинених різкими перепадами напруги або надмірним навантаженням. Простота використання: Легке встановлення та налаштування, не потребує спеціальних навичок або знань.
![Джерело безперебійного живлення VIA Energy (Mini UPS 3.0) [610835] Джерело безперебійного живлення VIA Energy (Mini UPS 3.0) [610835]](/content/images/6/390x390l80mc0/39685652672910.jpg)