|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−18%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Так |
| Вихід. Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 160-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип ДБЖ | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Розмір | 160х240х390 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Вага | 7.9 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Захист від високовольтних стрибків | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розташування батареї | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <4 мс |
Новий відгук або коментар
Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004)
Немає в наявності
Код товару: 610802
6 129 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Лінійно-інтерактивне ДБЖ безперервної дії з тривалим часом резервування для підключення зовнішніх батарей RESERVE-1000 призначено для експлуатації зі свинцево-кислотними необслуговуваними акумуляторними батареями типу AGM з напругою 12 В. Принцип його дії засновано на перетворенні постійного струму зовнішніх батарей у змінний. Форма струму на виході – правильна синусоїда. ОСОБЛИВОСТІ Правильна синусоїда вихідної напруги Безперервна дія з тривалим часом резервування Вмонтований стабілізатор напруги мережі Мікропроцесорне управління Захист від КЗ в підключеному до ДБЖ навантаженні, а також від перевантаження Захист від підвищеної або зниженої напруги мережі Ступінь захисту від зовнішнього впливу IP-20 Самодіагностика при вмиканні Індикація режимів роботи на LCD-дисплеї Час перемикання режимів – менше 4 мсек Функція «автостарт» Низький рівень шуму
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/53533462693948.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/33289664919707.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/32116369652388.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/72339498555354.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/71344693434157.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/58246766454039.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/41947097776806.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/693x390l80mc0/77875296935060.jpg)
![Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802] Джерело безпребійного живлення REAL-EL Reserve-1000 (EL122100004) [610802]](/content/images/20/390x390l80mc0/11144471145630.jpg)