|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Інтерфейсний порт ДБЖ | USB |
| Батарея. Bстановлено батарей | 4 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 12 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип ДБЖ | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 10 хв |
| Розмір | 467х336х190 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Ємність батарей | 4х9 Агод |
| Вага | 28.2 кг |
| Вбудована батарея | 4 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість розеток | 6 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 2400 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Призначення | для відеоспостереження. для мережевого обладнання. для побутової техніки. для холодильників. для робочих станцій. для серверних стійок |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <10 мс |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
Новий відгук або коментар
Джерело безребійного живлення EnerGenie 3000VA, Lin.int., AVR, 4хIEC, USB, RJ-45, метал (EG-UPS-PS3000-01)
Немає в наявності
Код товару: 610707
16 588 грн
16 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом USB інтерфейс Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) Інтелектуальний захист від перевантажень і коротких замикань Звукове і візуальне сповіщення про події Світлодіодна та РК-індикація стану Захист батарей від перезаряду і глибокого розряду.