|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB | Ні |
|---|---|
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 380-415 В |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 165-275 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Колір | Чорний |
| Тип ДБЖ | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | до 20 хв |
| Розмір | 280х100х140 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Вага | 4.3 кг |
| Вбудована батарея | 1 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Потужність, Вт | 390 Вт |
| Призначення | споживчі |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <10 мс |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
Новий відгук або коментар
Джерело безребійного живлення EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650)
Немає в наявності
Код товару: 610704
2 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) Світлодіодна індикація статусу Захист від коротких замикань Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок Звукове і візуальне сповіщення про події Захист батареї від перезаряду і глибокого розряду