|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 3.3 кг |
|---|---|
| Висота екрану | 107 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ проекційного екрану | 80 дюймів |
| Діагональ проекційного екрану, дюйми | 80.00 |
| Діапазон діагоналі екрану | Від 60" до 99" |
| Коефіцієнт відображення | 1.00 |
| Колір полотна | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Кут огляду | 60° |
| Матеріал екрану | Matte White |
| Матеріал корпусу | алюминий |
| Модель | ELPSC21 Mobile screen |
| Проекція | пряма |
| Пульт ДУ | Ні |
| Розміри екрану, см | 183x106 |
| Тип | переносний на тринозі |
| Тип конструкції | на тринозі |
| Тип проекційного екрану | Мобільний |
| Формат екрану | 16:9 |
| Ширина екрана, см | 183.00 |
| Полотно | Matte White |
| Спосіб кріплення | на стійці |
| Ширина екрана | 183 см |
Новий відгук або коментар
Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21)
Немає в наявності
Код товару: 105466
10 929 грн
13 039 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Простий у використанні, легкий, мобільний екран Epson ELPSC21 ідеально підійде для перегляду кіно, ігор, а також для проведення презентацій, зустрічей, переговорів та інших заходів. Завдяки простій конструкції екран Epson ELPSC21 збирається та встановлюється за лічені секунди. Невелика вага та компактні розміри роблять транспортування екрану легким та зручним.
![Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21) [105466] Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21) [105466]](/content/images/37/383x390l80mc0/62252005082305.jpg)
![Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21) [105466] Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21) [105466]](/content/images/37/320x390l80mc0/56580574039060.jpg)
![Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21) [105466] Екран на тринозі Epson ELPSC21 16:9, 80", 1.77x1 м, MW (V12H002S21) [105466]](/content/images/37/383x390l80mc0/48112138477541.jpg)