|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Діаметр коліс | 8" |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами/корпусу | Алюміній |
| Запас ходу до | до 55 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Час зарядки | 6.5 годин |
| Батарея | 48V, 13Ah |
| Вага | 25 кг |
| Максимальний кут підйому | 25 ° |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1160 x 560 x 1190 мм |
| Bluetooth-динамік | Ні |
| Керування телефоном | Ні |
| Наявність амортизатора | Так |
| Наявність пульта | Ні |
| Освітлення | Так |
Новий відгук або коментар
Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite)
Немає в наявності
Код товару: 611471
34 782 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Випробуйте досвід їзди на Mantis з 8-дюймовими пневматичними шинами та двома потужними двигунами. Легкий, але міцний, ідеально підходить для щоденних поїздок по місту і пригод по бездоріжжю. Електросамокат KAABO MANTIS з двома моторами Електросамокат Kaabo Mantis оснащений потужними подвійними двигунами для їзди як по місту, так і по бездоріжжю. Легкий і компактний дизайн забезпечує зручність зберігання і транспортування. У поїздках на роботу або подорожах, випробуйте захоплюючі характеристики електросамоката Kaabo Mantis 8. Подвійні амортизатори та 8-дюймові пневматичні шини Електричний самокат Mantis 8 розроблений для забезпечення плавної та комфортної їзди завдяки подвійній системі амортизації та 8-дюймовим пневматичним шинам. Подвійні амортизатори допомагають поглинати удари та нерівності дороги, роблячи поїздку комфортнішою та стабільнішою. 8-дюймові пневматичні шини забезпечують чудове зчеплення і амортизацію, що полегшує їзду по різних поверхнях. Подорожуєте ви містом чи досліджуєте бездоріжжя, Mantis 8 забезпечить вам спокійну поїздку. Потужна батарея з BMS Електричний самокат Mantis 8 оснащений літій-іонною батареєю, що складається з 78 елементів високої щільності 18650, які забезпечують тривалу роботу. Завдяки цій передовій акумуляторній технології Mantis 8 може розвивати максимальну швидкість і долати великі відстані без підзарядки. Інтелектуальна система управління (BMS) забезпечує справність акумулятора, відстежуючи його продуктивність і захищаючи його від перезаряду, надмірного розряду та короткого замикання. Легкий і складаний Електросамокат Mantis 8 має легку раму з авіаційного алюмінієвого сплаву 6061/6082 і важить лише 25 кг. Каркас викуваний з цільного шматка, що робить його не тільки легким, але й дуже міцним. Алюміній - чудовий вибір для приміського самоката, оскільки він набагато жорсткіший за сталь і забезпечує плавність ходу. Крім того, рама Mantis 8 складана, що спрощує його зберігання і транспортування. Особливості Дисплей і ручна ручка газу Світлодіодна фара Потужні подвійні двигуни Складана конструкція та маленька вага Синосуїдальний контролер Передні та задні крила 8-дюймові пневматичні шини Розбірний двигун для швидкої заміни покришки NFC-замок
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/390x390l80mc0/88307931612233.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/390x390l80mc0/79935094077762.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/390x390l80mc0/82965349449108.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/390x390l80mc0/83339300716042.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/390x390l80mc0/32833890579748.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/585x390l80mc0/47897927730120.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471] Електросамокат Kaabo (Mantis 8 Lite) [611471]](/content/images/6/390x390l80mc0/62417970169781.jpg)