|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Діаметр коліс | 10" |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами/корпусу | Алюміній |
| Запас ходу до | до 30 км |
| Максимальна швидкість | 38 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність | 400 Вт |
| Час зарядки | 5.2 годин |
| Батарея | 36V, 10.4Ah |
| Вага | 19.6 кг |
| Максимальний кут підйому | 15 ° |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1186 х 560 х 1200 мм |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 1170 х 240 х 360 мм |
| Bluetooth-динамік | Ні |
| Керування телефоном | Ні |
| Наявність амортизатора | Так |
| Наявність пульта | Ні |
| Освітлення | Так |
Новий відгук або коментар
Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40)
Немає в наявності
Код товару: 609321
31 815 грн
32 136 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте для себе найефективніші міські поїздки з електричним самокатом Skywalker. Пересувайтеся містом стильно і комфортно з електросамокатом Skywalker. Кращий електросамокат у сфері портативності та міських поїздок Електричний самокат Skywalker для міста розроблений з урахуванням вашого міського способу життя, тому ви зможете дістатися туди, куди вам потрібно, в найкоротші терміни та без клопоту. Випробуйте свободу та зручність електричної мобільності. Потужний двигун Розкрийте можливості поїздок на роботу за допомогою двигуна потужністю 400 Вт. Відчуйте швидке та плавне прискорення у щоденних поїздках на роботу, а потужності вистачить для подолання будь-яких міських перешкод на вашому шляху. Довговічний акумулятор Літій-іонний акумулятор із елементами високої щільності 18650. BMS (розумна система керування акумулятором) вказує на стан акумулятора та захищає акумулятор під час роботи. Складаний та суперлегкий Skywalker важить усього 20 кг, його легко скласти і переносити, що робить його відмінним варіантом для тих, хто має обмежений простір для зберігання речей, або для тих, хто часто користується громадським транспортом. Компактний розмір та легка конструкція також дозволяють легко маневрувати у людних місцях, забезпечуючи комфортну поїздку на роботу. Особливості Суперлегкий Складаний та портативний Подвійна амортизація Світлодіодні фари Переднє та заднє крила Потужний двигун 10-дюймові вуличні шини
![Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321] Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321]](/content/images/11/390x390l80mc0/20035557940435.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321] Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321]](/content/images/11/293x390l80mc0/61830030901104.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321] Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321]](/content/images/11/396x390l80mc0/34474182157338.jpg)
![Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321] Електросамокат Kaabo (Skywalker 10H ECO40) [609321]](/content/images/11/390x390l80mc0/90460879207157.jpg)