платежі
по 411 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність акумулятора навушників | 400 мА·год |
|---|---|
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Вага | 0.20 кг |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.0 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth, 3.5mm jack |
| Змінні амбушюри | Ні |
| Колір | Сірий |
| Конструкція мікрофону | На корпусі |
| Конструкція навушників | Повнорозмірні |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність мікрофона | Так |
| Опір, Ом | 32.00 |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я, Складна конструкція |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Профілі | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Підключення | Бездротове |
| Радіус дії | 10 м |
| Регулювання гучності | Так |
| Регулятор гучності | Так |
| Роз'єм | USB Type-C, mini-jack (3.5 мм) |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип кріплення | На |
| Тип навушників | На |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До |
| Частотна характеристика | 20 |
| Частотний діапазон мікрофону | 20 |
| Чохол в комплекті | Не |
| Чутливість | 11 |
| Чутливість мікрофона | -4 |
| Чутливість мікрофона, дБ | -4 |
| Чутливість, дБ | 115.00 |
Багатофункціональні бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном Defender FreeMotion B571 забезпечують до 21 години безперервного прослуховування. Радіус дії навушників становить 10 м – спілкуйтесь по телефону, слухайте інтернет радіо з ноутбука, вільно пересуваючись по кімнаті.
Динаміки діаметром 40 мм відтворюють насичений реалістичний звук. Зручні ергономічні амбушури забезпечують відмінну звукоізоляцію та комфорт при тривалому користуванні навушниками. Гарнітура оснащена вбудованим знімним мікрофоном для якісної передачі звуку.
Вам не доведеться діставати телефон із сумки для того, щоб відповісти на телефонні дзвінки, чи змінити порядок треків - використовуйте для цього клавіші управління на навушниках.
Перетворюйте навушники Defender FreeMotion B571 на MP3 плеєр - слот для карт пам’яті Micro-SD дозволяє слухати музику без підключення до смартфона чи ноутбука.
Світлодіодне підсвічування навушників вдало доповнює їх стриманий мінімалістичний дизайн.
Розсувний механізм оголів’я допоможе відрегулювати довжину дужок та пристосувати навушники до різних розмірів голови, а його м’яка прокладка зменшує тиск на голову. Складна конструкція робить гарнітуру зручною для зберігання та перенесення.