платежі
по 122 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Акустичне оформлення | Закриті |
|---|---|
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 6 міс. |
| Довжина дроту | 1.2 м |
| Довжина дроту, м | 1.20 |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 10 мм |
| З'єднувальний роз'єм | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Колір | Чорний, сірий |
| Конструкція мікрофону | Вбудований в кабель |
| Конструкція навушників | Вакуумні |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал амбушур | Силікон |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Направленість мікрофона | Всенаправлений |
| Наявність мікрофона | Так |
| Опір | 16 Ом |
| Опір, Ом | 16.00 |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Підключення | Дротове |
| Регулювання гучності | Так |
| Регулятор гучності | Так |
| Роз'єм | mini-jack (3.5 мм) |
| Система активного шумопоглинання | Ні |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип елементів живлення | Немає |
| Тип кріплення | Кр |
| Тип навушників | Га |
| Форма роз'єму | Пр |
| Частотна характеристика | 20 |
| Частотний діапазон мікрофону | 20 |
| Чохол в комплекті | Не |
| Чутливість | 10 |
| Чутливість мікрофона | 58 |
| Чутливість мікрофона, дБ | 58 |
| Чутливість, дБ | 105.00 |