|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага в упаковці, кг | 87.00 |
|---|---|
| Вага, кг | 85.00 |
| Витрата палива, г/кВт*год | 1.56 л/год |
| Гарантія | 12 міс. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 6 кВт 400В / 2,2 кВт 230В |
| Модель двигуна | IC420 |
| Можливість підключення АВР (ATS) | Є, вбудований |
| Напруга, В | 400, 230 |
| Номінальна потужність генератора, кВт | 6,5 кВт 400В / 2,5 кВт 230В |
| Номінальний змінний струм, А | 1 x 16 A 400 v / +1 x 16 A 230 v |
| Номінальний постійний струм, А | 12 В/ 8.3 А |
| Об'єм двигуна, см3 | 420.00 |
| Об'єм масляного картера, л | 1.10 |
| Об'єм паливного бака, л | 25.00 |
| Охолодження двигуна/генератора | Повітряне |
| Паливо | Бензин |
| Потужність генератора, 1 фаза, кВА | 7.50 |
| Потужність двигуна, к.с. | 14.00 |
| Продуктивність при 100% навантаженні, год | 10 годин (бензин) |
| Продуктивність при 50% навантаженні, год | 12 годин (бензин) |
| Регулювання напруги | BRUSH / AVR |
| Розміри в упаковці, мм | 690 x 560 x 560 |
| Розміри, мм | 670 x 540 x 555 |
| Рівень шуму на відстані 7 м, дБА | 72.00 |
| Сигналізація при недостатньому рівні оливи | Так |
| Тип альтернатора | AL6-3 |
| Тип генератора | Трифазний |
| Тип запуску | Ручний стартер, Електростартер |
| Функція зварювання | Ні |
| Частота, Гц | 50.00 |
| Щітки | Так |
Новий відгук або коментар
Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3)
Немає в наявності
Код товару: 201032
33 332 грн
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Генератор бензиновий ITC Power GG9000LE-3 6000/6600 W
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/484x390l80mc0/15196253150769.png)
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/479x390l80mc0/60968707701355.png)
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/488x390l80mc0/98280976648102.png)
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/491x390l80mc0/55843217959638.png)
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/393x390l80mc0/11547021134148.png)
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/489x390l80mc0/61722007451281.png)
![Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032] Генератор бензиновий ITC Power 6000/6600 W (GG9000LE-3) [201032]](/content/images/27/389x390l80mc0/50856866045992.png)