|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аксесуари в комплекті | викрутка, свічний ключ, крабіки-прикурювач, інструкція, гарантійний талон |
|---|---|
| Вага в упаковці, кг | 44.00 |
| Вага, кг | 41.00 |
| Виконання | Закрите |
| Гарантія | 12 міс. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1.00 |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 3.9 |
| Максимальний струм навантаження, А | 17.40 |
| Модель двигуна | IC220 |
| Напруга, В | 230 В |
| Номінальна потужність генератора, кВт | 3.5 |
| Номінальний змінний струм, А | 2 x 16 A |
| Номінальний постійний струм, А | 17.4 |
| Номінальні обороти двигуна, об/хв | 3000.00 |
| Об'єм двигуна, см3 | 223.00 |
| Об'єм масляного картера, л | 0.68 |
| Об'єм паливного бака, л | 15.00 |
| Основні. Кількість фаз | одна фаза |
| Основні. Розетки | 2 х 16 А (230 В), 1 х 5 А (12 В) |
| Охолодження двигуна/генератора | Повітряне |
| Паливо | Бензин |
| Потужність генератора, 1 фаза, кВА | 3.50 |
| Потужність двигуна, к.с. | 7.30 |
| Регулювання напруги | Інвертор |
| Розміри в упаковці, мм | 590 x 450 x 520 |
| Розміри, мм | 400х450х450 |
| Рівень шуму макс, дБ | 96.00 |
| Рівень шуму на відстані 7 м, дБА | 73.00 |
| Сигналізація при недостатньому рівні оливи | Так |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип альтернатора | інверторний |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип двигуна | чотиритактний |
| Тип запуску | ручний старт |
| Тип обмотки | Мідь |
| Функція зварювання | Ні |
| Частота, Гц | 50.00 |
| Щітки | Так |
| Ємність АКБ | без АКБ |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вид | електростанція |
| Вольтметр | Так |
| Датчик рівня оливи / палива | є / є |
| Дисплей | Ні |
| Захист від короткого замикання / перевантаження | є |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | Так |
| Колеса для переміщення | Ні |
| Номінальні обороти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Рівень шуму, дБ | 96 |
| Тип стартера | ручний |
| Функція AVR | Ні |
Новий відгук або коментар
Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi)
Немає в наявності
Код товару: 616835
28 712 грн
30 719 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інверторний генератор ITC Power Inverter Gen Set 3.5/3.9 кВт (GG40Xi) – це надійний пристрій, що забезпечує стабільну електроенергію для різних потреб. З номінальною потужністю 3.5 кВт та максимальною потужністю 3.9 кВт цей генератор стане ідеальним рішенням для живлення електроприладів будинку, на дачі або під час виїздів на природу. Генератор оснащений численними функціями для підвищення безпеки та зручності. Датчики захисту від низького рівня масла та перевантаження запобігають несправності, а лічильник мотогодин дозволяє контролювати час роботи. Двигун генератора IC220 потужністю 7.5HP є 4-х тактним, 1-циліндровим OHV, що забезпечує ефективну роботу та надійність. Рівень шуму 73 дБ робить його придатним для використання в житлових зонах, де важливо підтримувати комфортну атмосферу. Компактні розміри генератора (400 x 450 x 450 мм) та його легка вага роблять його зручним для транспортування. Ви зможете легко взяти його з собою на дачу, рибалку чи похід, де потрібно мати надійне джерело електроенергії. Отже, інверторний генератор ITC Power GG40Xi є відмінним вибором для тих, хто шукає поєднання потужності, безпеки та портативності. Він забезпечить вас необхідною електроенергією за будь-яких умов.
![Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835] Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835]](/content/images/31/390x390l80mc0/64650926455861.jpg)
![Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835] Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835]](/content/images/31/390x390l80mc0/22224721057785.jpg)
![Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835] Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835]](/content/images/31/390x390l80mc0/63988855091527.jpg)
![Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835] Генератор бензиновий ITC Power 3500/3900 W, 230V, 50Hz (GG40Xi) [616835]](/content/images/31/390x390l80mc0/59282110790908.jpg)