|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага, кг | 143.00 |
|---|---|
| Виконання | Відкрите |
| Витрата палива, г/кВт*год | 2.2 л/год |
| Коефіцієнт потужності | 1.00 |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 10.60. 10 KVA (400V) /7200W (230V) |
| Модель двигуна | DIESEL D680E |
| Напруга, В | 230, 400 |
| Номінальний змінний струм, А | 1 х 16 A / 1 х 32 A |
| Номінальний постійний струм, А | 31 A / 14.4 |
| Об'єм двигуна, см3 | 678.00 |
| Об'єм масляного картера, л | 2.40 |
| Об'єм паливного бака, л | 11.00 |
| Охолодження двигуна/генератора | Повітряне |
| Розміри, мм | 720 х 550 х 670 |
| Тип генератора | Трифазний |
| Тип запуску | Електростартер, ATS |
| Функція зварювання | Ні |
| Частота, Гц | 50.00 |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
Новий відгук або коментар
Генератор дизельний ITC Power DG10000LEK-T 7.2/7.6 кВт 3 фази (DG10000LEKT)
Немає в наявності
Код товару: 203888
78 125 грн
90 000 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Генератор дизельний ITC Power DG10000LEK-T 7.2/7.6 кВт 3 фази