|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,4 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP 14 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Веб камера | 720p HD |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16Gb, 2x8Gb, 5600 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 14-ep1013ua 14" FHD IPS, 300n/Ultra 7-155H (4.8)/16Gb/SSD512Gb/Arc Graphics/Підсв/DOS/Сріблястий (B09ZNEA)
Немає в наявності
Код товару: 400225
30 300 грн
31 755 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP 14-ep1013ua (B09ZNEA) 14" FHD IPS (1920x1080), 300n
Ultra 7-155H (1.4-4.8)
16Gb
SSD512Gb
Arc Graphics
Підсвітка клавіатури
DOS
1.4кг(Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ultra 7-155H (1.4-4.8)
16Gb
SSD512Gb
Arc Graphics
Підсвітка клавіатури
DOS
1.4кг(Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)