|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,4 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 14 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 323.7х215х17.9 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core 5 120U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16Gb, 2x8Gb, 3200 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 14-ep1018ua Silver (B0QR1EA)
Немає в наявності
Код товару: 605424
23 809 грн
24 955 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний, легкий та надійний ноутбук HP 14 з потужним процесором Intel, високопродуктивною інтегрованою графічною системою та швидкою оперативною пам’яттю допоможе ефективно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Вбудовані HD веб-камера, мікрофон та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 14 оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі при будь-яких умовах освітлення. Підключайте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та одного USB Type-C необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Встановлюйте з’єднання з мережею за допомогою бездротової технології Wi-Fi 6. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук зручним для перенесення. З ноутбуком HP 14 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 9 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження допоможе швидко поповнити заряд батареї - на 50% за 45 хвилин.