|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Diamond White |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | є |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,59 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | 15 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB 3.1, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 1080p Full HD |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i3-1315U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16 GB, 2 x 8 GB, 3200 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fd0038ua 15.6" FHD IPS, 250n/i3-1315U (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intel UHD/Підсв/DOS/Білий (834N4EA)
Немає в наявності
Код товару: 400020
21 136 грн
22 055 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP 15-fd0038ua (834N4EA) 15.6" FHD IPS (1920x1080), 250n
i3-1315U (4.5)
16Gb
SSD512Gb
Intel UHD
Підсвітка клавіатури
DOS
1.59кг (Вага залежить від конфігурації)
Білий (Українська клавіатура)
i3-1315U (4.5)
16Gb
SSD512Gb
Intel UHD
Підсвітка клавіатури
DOS
1.59кг (Вага залежить від конфігурації)
Білий (Українська клавіатура)