|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Кількість ядер CPU | 2 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,74 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358х242х19.9 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Celeron N4500 |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 8Gb, 1x8Gb, 2933 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250 G9 Silver (7L714ET)
Немає в наявності
Код товару: 608475
12 205 грн
12 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 250 G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор Intel та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно виконувати будь-які задачі. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 250 G9 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Порт HDMI, USB Type-C та два USB Type-A забезпечують підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або швидкісної бездротової технології Wi-Fi. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а низька вага робить ноутбук HP 250 G9 зручним для перенесення.