|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7330U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 255 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | 45 Watt |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7330U (2.3 - 4.3 GHz) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Тип клавіатури | Full-size keyboard with numeric keypad |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 8Gb, 1x8Gb, 3200 MHz RAM |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.30 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (9Y713AT)
Немає в наявності
Код товару: 605444
16 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 255 G10 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор AMD Ryzen, високопродуктивна інтегрована графічна система та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно реалізувати проекти різних рівнів складності. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність та захист даних. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Ноутбук HP 255 G10 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі. Використовуйте порти HDMI, два USB-A та один USB Type-C для підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. Бездротові технологій Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 дозволяють здійснювати швидкий обмін даними як в мережах, так і з периферійними пристроями. Із тонкими рамками ви зможете з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 255 G10 зручним для перенесення.