|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Лінійка | HP 255 G10 |
| Модель | HP 255 G10 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 USB Type-C® 5Gbps; 2 USB Type-A 5Gbps; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 255 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7530U (2.0-4.5 GHz) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET)
Немає в наявності
Код товару: 612932
19 502 грн
19 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 255 G10 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор AMD Ryzen, високопродуктивна інтегрована графічна система та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно реалізувати проекти різних рівнів складності. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Ноутбук HP 255 G10 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі. Використовуйте порти HDMI, два USB-A та один USB Type-C для підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. Бездротові технологій Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 дозволяють здійснювати швидкий обмін даними як в мережах, так і з периферійними пристроями. Із тонкими рамками ви зможете з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 255 G10 зручним для перенесення.
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932]](/content/images/30/390x390l80mc0/65851075992304.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932]](/content/images/30/483x390l80mc0/83460415579762.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932]](/content/images/30/481x390l80mc0/92380420668461.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932]](/content/images/30/472x390l80mc0/80766158518776.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932]](/content/images/30/870x77l80mc0/33039935114111.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AD1X5ET) [612932]](/content/images/30/870x77l80mc0/54163502729444.jpg)