|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,74 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кардрідер | Так |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP 255 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| RJ-45 | Так |
| USB 3.1, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Веб камера | 720p HD |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5625U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм, кардрідер SD |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 1x8 Гб, DDR4-3200 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255 G9 15.6" FHD IPS, 250n/Ryzen 5-5625U (4.3)/8Gb/SSD512Gb/Radeon/FPS/Win11Pro/3yw/Сріблястий (6A246EA)
Немає в наявності
Код товару: 400050
26 261 грн
27 355 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP 255 G9 (6A246EA) 15.6" FHD IPS (1920x1080), 250n
Ryzen 5 5625U (2.3-4.3)
8Gb
SSD512Gb
Radeon
Сенсор відбитків пальців
W11p64
3y NBD Onsite NB HW Supp
1.74кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ryzen 5 5625U (2.3-4.3)
8Gb
SSD512Gb
Radeon
Сенсор відбитків пальців
W11p64
3y NBD Onsite NB HW Supp
1.74кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)