|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,74 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP EliteBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 56 Втг |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки, Active SmartCard, NFC |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | AMD Ryzen 7 PRO 7735U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 56 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32Gb, 1x32Gb, 4800 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3)
Немає в наявності
Код товару: 400222
48 413 грн
50 955 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP EliteBook 665 G11 (8Z719AV_V3) 16" WUXGA IPS (1920x1200), 300n, 5MP IR cam
Ryzen 7 PRO 7735U (2.7-4.7)
32Gb
SSD1Tb
Radeon
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
Active Smart Card
BATT RX 3C Long Life 56Whr FstCrg
DOS
1.74кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ryzen 7 PRO 7735U (2.7-4.7)
32Gb
SSD1Tb
Radeon
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
Active Smart Card
BATT RX 3C Long Life 56Whr FstCrg
DOS
1.74кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/54288270207660.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/18855068581479.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/50716004511489.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/34340908774358.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/14846878668765.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/40024390485947.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222] Ноутбук HP EliteBook 665 G11 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz 7 PRO 7735U (4.7)/32Gb/SSD1Tb/Rad/FPS/Підсв/DOS (8Z719AV_V3) [400222]](/content/images/49/390x390l80mc0/34927962337780.jpg)