|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Blue |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,19 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 217 мм |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP EliteBook |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 64 Втг |
| Веб камера | 9MP |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, 4 стереодинаміки, Аудіо від Poly Studio |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 3 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 6 елементів, 64 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32GB LPDDR5X-8533 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14" 2.8K OLED Ts,400n/U7258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Arc Graph/Підсв/DOS/Синій (9V491AV_V2)
Немає в наявності
Код товару: 400369
89 047 грн
93 455 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AV_V2) 14" 2.8K OLED IPS LBL Touchscreen (2880x1800), 400n
U7258V (3.7-4.8)
32Gb
SSD2Tb
Arc Graphics
Підсвітка клавіатури
BATT RS 6C Long Life 64Whr FstCrg
DOS
1.19 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
U7258V (3.7-4.8)
32Gb
SSD2Tb
Arc Graphics
Підсвітка клавіатури
BATT RS 6C Long Life 64Whr FstCrg
DOS
1.19 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)