|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Glacier silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,49 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 13.1 мм |
| Глибина | 214.6 мм |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP EliteBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 74.5 Втч |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, 4 стереодинаміки, Аудіо від Poly Studio, NFC |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 4 елементи, 74.5 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 64GB LPDDR5X-8533 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6E |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP EliteBook X G1a 14" WUXGA IPS, 400n/Ryz AI 9 HX PRO 375 (5.1)/64Gb/SSD1Tb/Radeon/FPS/Підсв/DOS (A42XJAV_V1)
Немає в наявності
Код товару: 40362
93 719 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP EliteBook X G1a (A42XJAV_V1) 14" WUXGA IPS (1920x1200), 400n, 5MP IR cam
Ryzen AI 9 HX PRO 375 (2.0-5.1)
64Gb
SSD1Tb
Radeon
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
BATT ED 4C XL 74.5Whr FstCrg
DOS
1.49 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ryzen AI 9 HX PRO 375 (2.0-5.1)
64Gb
SSD1Tb
Radeon
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
BATT ED 4C XL 74.5Whr FstCrg
DOS
1.49 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)