|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | HP Envy x360 Laptop 14 |
| Модель | Envy x360 Laptop 14-fc0025ua |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (технологія HP Sleep and Charge); 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с; 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона; 1 порт USB Type-C® (швидкість перед |
| Вага | 1.39 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 218.9 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP ENVY |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 10 |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 59 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 59.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA)
Немає в наявності
Код товару: 300407
68 658 грн
69 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Envy x360 2-в-1 14-fc0025ua — гнучкість та ШІ для ваших щоденних завдань
Розкрийте потенціал вбудованого штучного інтелекту: він оптимізує час автономної роботи й забезпечує плавну багатозадачність, щоб ви встигали більше без зайвих зусиль.
Все необхідне під рукою
Швидке передавання файлів зі смартфона, відеодзвінки з роздільною здатністю 5 Мпікс і висока якість зображення — усе для комфортної роботи й спілкування.
Мобільність у двох режимах
Перемикайтеся між режимами ноутбука й планшета одним рухом, працюйте та розважайтеся на збільшеному екрані з пропорціями 16:10 — максимум зручності в будь-якому форматі.
Розкрийте потенціал вбудованого штучного інтелекту: він оптимізує час автономної роботи й забезпечує плавну багатозадачність, щоб ви встигали більше без зайвих зусиль.
Все необхідне під рукою
Швидке передавання файлів зі смартфона, відеодзвінки з роздільною здатністю 5 Мпікс і висока якість зображення — усе для комфортної роботи й спілкування.
Мобільність у двох режимах
Перемикайтеся між режимами ноутбука й планшета одним рухом, працюйте та розважайтеся на збільшеному екрані з пропорціями 16:10 — максимум зручності в будь-якому форматі.
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407]](/content/images/41/390x390l80mc0/35896788250487.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407]](/content/images/41/390x390l80mc0/52853444795439.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407]](/content/images/41/390x390l80mc0/63710831931059.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407]](/content/images/41/390x390l80mc0/34459178611783.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0025ua (B9PC7EA) [300407]](/content/images/41/390x390l80mc0/11885886197660.png)