|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | HP Envy x360 Laptop 14 |
| Модель | Envy x360 Laptop 14-fc0026ua |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (технологія HP Sleep and Charge); 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с; 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона; 1 порт USB Type-C® (швидкість перед |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1.39 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 219 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Envy |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 59 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 59.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Габарити | 313.3х218.9х16.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 2.1 |
| Додатково | кнопка Copilot |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA)
Немає в наявності
Код товару: 300403
65 843 грн
69 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Envy x360 2-в-1 14-fc0026ua — гнучкість та ШІ для ваших щоденних завдань
Розкрийте потенціал вбудованого штучного інтелекту: він оптимізує час автономної роботи й забезпечує плавну багатозадачність, щоб ви встигали більше без зайвих зусиль.
Все необхідне під рукою
Швидке передавання файлів зі смартфона, відеодзвінки з роздільною здатністю 5 Мпікс і висока якість зображення — усе для комфортної роботи й спілкування.
Мобільність у двох режимах
Перемикайтеся між режимами ноутбука й планшета одним рухом, працюйте та розважайтеся на збільшеному екрані з пропорціями 16:10 — максимум зручності в будь-якому форматі.
Розкрийте потенціал вбудованого штучного інтелекту: він оптимізує час автономної роботи й забезпечує плавну багатозадачність, щоб ви встигали більше без зайвих зусиль.
Все необхідне під рукою
Швидке передавання файлів зі смартфона, відеодзвінки з роздільною здатністю 5 Мпікс і висока якість зображення — усе для комфортної роботи й спілкування.
Мобільність у двох режимах
Перемикайтеся між режимами ноутбука й планшета одним рухом, працюйте та розважайтеся на збільшеному екрані з пропорціями 16:10 — максимум зручності в будь-якому форматі.
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403]](/content/images/37/390x390l80mc0/59848598162867.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403]](/content/images/37/390x390l80mc0/31864697794069.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403]](/content/images/37/390x390l80mc0/40214346780906.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403]](/content/images/37/390x390l80mc0/84017668864997.png)
![Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403] Ноутбук HP Envy x360 Laptop 14-fc0026ua (B9PC8EA) [300403]](/content/images/37/390x390l80mc0/73358016916441.png)