|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Sky Blue |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,79 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP Pavilion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 59 Втг |
| Веб камера | 1080p FHD IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8840U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 59 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16Gb (onboard), 6400 MHz RAM |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Audio Boost |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Pavilion 16-ag0017ua 16" WUXGA IPS, 300n/Ryz7 8840U (5.1)/16Gb/SSD512Gb/Rad/BL/DOS/Синій (B0AA7EA)
Немає в наявності
Код товару: 400261
31 607 грн
33 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP Pavilion 16-ag0017ua (B0AA7EA) 16" WUXGA IPS (1920x1200), 300n
Ryzen 7 8840U (3.3-5.1)
16Gb
SSD512Gb
Radeon
Підсвітка клавіатури
BATT GD 3 Cells 59WHr Fast Charge
DOS
1.79кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
Ryzen 7 8840U (3.3-5.1)
16Gb
SSD512Gb
Radeon
Підсвітка клавіатури
BATT GD 3 Cells 59WHr Fast Charge
DOS
1.79кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)