|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,74 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ProBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.4х233.9х19.9 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7530U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 51 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16GB,1x16GB 3200 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 455 G10 Silver (AK9R7AT)
Немає в наявності
Код товару: 605508
28 907 грн
30 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP ProBook 455 із надійним корпусом забезпечує компаніям, які динамічно розвиваються, ПЗ HP Wolf Security for Business, а також має потужність для комерційного використання, що поєднано в компактному дизайні.